صفحه اصلی / محصولات /  ابزارآلات دستی / آچار کوپلر

آچار کوپلر


دسته بندی : ابزارآلات دستی  برند: IWISS
 

نقد و بررسی اجمالی

  آچار کوپلر | ابزارآلات ساختمانی

طراحی ارگونومیک دستگاه، موجود در دو سایز 24 و 40، پوشش کربنی بدنه اچار عدم خوردگی دندانه های دهنه دستگاه در استفاده طولانی مدت با میلگردهای آجدار، پوشش ضد تعریق دستگیره دستگاه توزیع وزن مناسب دستگاه از ویژگی های متمایز کننده دستگاه می باشد.

امروزه به دلیل افزایش ساخت و ساز نیاز به ابزارآلات روز به روز بیشتر احساس می شود. بعد از رزوه کردن میلگرد برای اتصال میلگردها از کوپلر استفاده میشود که برای استحکام بیشتر باید تا آخرین رزوه میلگرد آرماتور بسته و محکم شود که سابقا از آچارهای لوله گیر برای اینکار استفاده می شد که به نوعی کارایی خوبی برای اینکار ندارند.آچار کوپلر برای این منظور استفاده می شود.

به طور کلی ویژگی های این محصول:

[su_list icon="icon: check-circle" icon_color="#49fb60"]

  • طراحی ارگونومیک
  • پوشش ضد تعریق
  • پوشش کربنی بدنه

[/su_list]

آچار کوپلر چیست؟

آﭼﺎر ﮐﻮﭘﻠﺮ آچاری با هدف [su_label type="success"]بستن وصله های مکانیکی[/su_label]  طراحی شده و دهنه و طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که با کمترین فشار بیشترین نیرو به آرماتور انتقال داده شده و باعث بستن آرماتور در کوتاهترین زمان می شود.بدنه و دهنه دستگاه از پوشش کربن پوشیده شده که به نوعی دال بر کیفیت بالای این محصول می باشد. این محصول را می توان در دو سایز ۲۴ و ۴۰ در لیست محصولات شرکت راشا موجود می باشد که به این معنی است سایز ۲۴ برای آرماتور هایی تا ماکزیمم سایز ۲۴ و سایز ۴۰ برای آرماتورهایی با ماکزیمم سایز ۴۰ جوابگو است. طراحی ارگونومیک این دستگاه باعث شده که در استفاده از آن بیشترین نیرو را به آرماتور انتقال داده و باعث بستن آرماتور تا آخرین رزوه شود. دستگیره این دستگاه دارای پوشش ضد تعریق بوده که باعث استفاده ساده تر در دراز مدت میشود. ویژگی دیگر این دستگاه عدم خوردگی دندانه های دهنه دستگاه در استفاده طولانی مدت با میلگردهای آجدار می باشد.

مشخصات عمومی

جنس بدنه پوشش کربن
سایز های موجود (میلیمتر)24-40
کشور سازندهچین
قابلیت هابدنه فوق العاده مستحکم
مشخصات گارانتیدارای گارانتی 1 ساله

  نحوه ارسال این محصول به چه صورت است؟


به طور کلی ارسال این محصول به خارج از تهران از طریق [su_label type="success"]باربری[/su_label] صورت میگیرد و بسته به مقصد زمان تحویل متفاوت خواهد بود.

[su_list icon="icon: circle" icon_color="#d92e00"]

  • تهران: ارسال وانت بار و تحویل چند ساعته
  • استان ها و مراکز استان ها: ارسال باربری و تحویل 48 ساعته
  • شهرستان ها: ارسال باربری و تحویل 72 ساعته
  • روستاها: ارسال باربری و تحویل 4 روزه

[/su_list]

 تصاویر محصول


محبوب ترین محصولات