خرید و سفارش محصولات شرکت راشا

به منظور خرید آسان و سریع مشتریان عزیز ، شرکت راشا امکان خرید در کوتاهرین زمان ممکن را برای مشتریان عزیز این مجموعه فراهم آورده است. لذا مشتریان می توانند به روش های زیر اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایند:

سایت 

مشتریان عزیز می توانند با انتخاب محصول مورد نظر خود از روی سایت راشا اقدام به خرید محصول مورد نظر نمایند. با توجه به اینک شرکت راشا خود واردکننده و سازنده تمامی ابزارآلات با نماینده انحصاری می باشد، لذا قیمت تمامی محصولات بر روی سایت راشا قرار گرفته و مشتریان با کلیک بر روی خرید محصول وارد صفحه پرداخت شده و با وارد کردن اطلاعات دقیق گیرنده می توانند خرید خود را با استفاده از درگاه زرین پال ثبت نمایند. لذا مراحل ثبت سفارش بر روی سایت به صورت زیر می باشند:

انتخاب محصول مورد نظر

کلیک بر روی دکمه خرید محصول

وارد کردن اطلاعات دقیق نام و نام خانوادگی و آدرس و شماره همراه

ورود به صفحه پرداخت و پرداخت هزینه کالا

 تماس با شرکت

مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت راشا و ارتباط با پشتیبانی فروش و اعلام محصول مورد نظر خود و واریز مبلغ کالا به حساب شرکت نیز اقدام به خرید محصول مورد نظر خود بکنند. 

 پیج اینستاگرام 

مشتریان همچنین می توانند محصول مورد نظر خود را از روی پیج اینستاگرام شرکت راشا به آدرس Raasha_company@ از طریق دایرکت استعلام گرفته و اقدام به خرید کنند. برای مراجعه به پیج اینستاگرام راشا اینجا کلیک کنید.

کانال تلگرام

در کنار راه های ارتباطی فوق، علی رغم محدودیت های دسترسی به تلگرام ، پشتیبانان شرکت راشا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند. لذا  مشتریان عزیز می توانند در کنار راه های ارتباطی فوق از طریق کانال تلگرام و پشتیبانی تلگرام اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنند.